O firmie

O FIRMIE

Gold Stone to firma jubilerska która została założona w 1991 roku w Jaśle. Początkowo był to jeden salon jubilerski wraz z pracownią złotniczą mieszczącą się w budynku przy ul. Rynek, w kolejnych latach powstały jeszcze salony na ulicy Kościuszki i Mickiewicza.

Stworzona w Jaśle sieć salonów Gold Stone oferuje klientom bardzo bogaty asortyment złotej i srebrnej biżuterii, szeroką gamę wzorów obrączek, pierścionków z brylantami oraz łańcuszków, kolczyków i przywieszek.
Uzupełnieniem oferty biżuteryjnej są markowe zegarki, sklepy Gold Stone są autoryzowanymi punktami sprzedaży kilku znanych i prestiżowych marek.

Obok kolekcji biżuterii klasycznej firma posiada szeroki wachlarz wzorów zgodnych z najnowszymi trendami, które są efektem współpracy z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi.

Bardzo cenioną i ważną częścią działalności Gold Stone są usługi złotnicze, które firma wykonuje od ponad 26 lat.
Rzetelność staranność i bardzo szeroka gama usług powoduje iż naszymi stałymi klientami są mieszkańcy Jasła oraz okolic, sporą cześć naszych zadowolonych klientów stanowią również mieszkańcy spoza regionu jak również z zagranicy.